Obchodní společnost TVK s.r.o.

Obchodní společnost TVK s.r.o. vznikla v roce 1992 v Přelouči a jejím předmětem činnosti byl obchod s hutním materiálem. V roce 1996 jsme přesunuli sídlo firmy do svého dnešního působiště, „Na Zavadilce“ v Pardubicích, Pražská ul.147.

Obchodní činnost jsme rozšířili o výrobu tvarových výpalků z plechů laserem, plazmou, autogenem na CNC pálících strojích, ohraňování plechu na CNC ohraňovacích lisech, tryskání výpalků a hutního materiálu a autodopravu. Tato výrobní činnost se postupně stala činností hlavní a v současné době naše společnost zaměstnává ve vícesměnném provozu přibližně 30 zaměstnanců.

Našimi hlavními zákazníky jsou tuzemské strojírenské společnosti a dále společnosti z Německa, Holandska, Polska, Rakouska a Švédska.

V roce 2011 byl systém řízení naší společnosti prověřen certifikačním orgánem dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 v oblasti CNC zpracování plechů - tvarové dělení a ohraňování.  Touto cestou garantujeme našim zákazníkům kvalitu celého výrobního procesu a námi dodávaných produktů.

Naše certifikáty

Prohlédněte si fotografie obchodní společnosti TVK s.r.o.

Chcete vědět více informací o naší společnosti? Napište nám